Dobre vybavený šijací stroj je základ. Hľadáte stroj na občasné úpravy oblečenia, alebo ste prepadli kúzlu quiltovania? Naša ponuka šijacích strojov uspokojí potreby začínajúce i profesionálne krajčírky či krajčírov. Vyberte si spoľahlivý základný mechanický šijací stroj alebo elektronicky ovládaný model s väčším výberom stehov a funkcií, aby sa vám šilo dobre a pohodlne. Pre pokročilé a zapálené krajčírky máme v ponuke vyšívací stroj, overlock i coverlock.

  • Celokovové stroje s vysokým výkonom
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 3 roky

 

Domáci šijací stroj Garudan Smart GHE-1099 + rozširujúci stôl

 

Šijací stroj Garudan GHE-1099 ponúka 99 vzorov, nastavenie rýchlosti šitia a prídavný stôl pre väčšie pohodlie. Nechýba navliekač nite a možnosť šiť bez pedálu.

Hľadáte ten správny šijací stroj a viete presne, čo je pre vás dôležité? Elektronický domáci šijací stroj Garudan GHE-1099 Smart vás presvedčí o svojich kvalitách. Na prvom mieste je to celokovový rám stroja, ktorý zabezpečuje stabilitu a dobrý výkon. Rotačný chápač s vrchným vkladaním sa obsluhuje ľahko a rýchlo. Vždy vidíte, koľko spodnej nite vám zostáva a navyše je stroj vďaka nemu veľmi tichý. Pre väčšie pohodlie a rýchlejšie šitie má pre vás prichystaný automatický navliekač ihly, bočný odrez nite a možnosť šiť bez pedálu. Nechýba funkcia zapošitia, nastavenie polohy ihly hore/dole ale aj do strán a plynulé ovládanie rýchlosti.

Domáci šijací stroj Garudan Visio GHE-1207 + rozširujúci stôl

 

TERAZ K ZAKÚPENÉMU STROJI VISIO ZÍSKATE LUXUSNÝ PORCELÁNOVÝ HRNČEK S TANIERIKOM V LIMITOVANEJ EDÍCII GARUDAN ZADARMO!

V Garudane sa špecializujeme na priemyselné šijacie stroje, preto vieme, čo je pri výbere správneho šijacieho stroja dôležité. Prúdi vo vás kreatívna energia? Neobmedzujte sa len na základné šitie! Domácí šijací stroj Garudan GHE-1207 Visio vám ponúkne užívateľsky príjemné ovládanie, veľký výber vzorov a v príslušenstve pätky na odvážnejšie projekty. Pustite sa smelo do objavovania možností šitia, zdobenia výšivkou i quiltovania. Prvá čiapočka pre potomka alebo patchworková deka ako darček pod stromček, prešívaná kabelka či vyšívané šaty s monogramom, na tomto stroji zvládnete ušiť, čokoľvek si vymyslíte.